Translation Interface (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: Component
az: Komponent

en: Translation
az: Tərcümə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular
