Translation Interface (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Add
be: Дадаць

en: Component
be: Кампанент

en: Translation
be: Пераклад

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Edit basic information
be: Рэдагаваць асноўную інфармацыю
