Translation Interface (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта
