Translation Interface (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
