Translation Interface (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Add
ca: Afegeix

en: Translation
ca: Traducció

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Edit basic information
ca: Edita la informació bàsica
