Translation Interface (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Add
cs: Přidat

en: Component
cs: Komponenta

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Edit basic information
cs: Upravit základní informace
