Translation Interface (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Component
cy: Cydran

en: Blocks
cy: Blociau

en: Menus
cy: Dewislenni
