Translation Interface (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Component
et: Komponent

en: Translation
et: Tõlge

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd
