Translation Interface (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: Component
eu: Osagaia

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: Edit basic information
eu: Editatu oinarrizko informazioa
