Translation Interface (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: Component
fr: Composant

en: Menu Items
fr: Éléments de menu

en: Translation
fr: Traduction

en: Blocks
fr: Blocs

en: Edit basic information
fr: Éditer les informations de base
