Translation Interface (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: Component
gl: Compoñente

en: Translation
gl: Traducción

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Edit basic information
gl: Editar a información básica
