Translation Interface (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર
