Translation Interface (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: Component
hi: अंग

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Menus
hi: मेनू
