Translation Interface (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Component
hu: Összetevő

en: Translation
hu: Fordítás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Edit basic information
hu: Alapadatok szerkesztése

en: Blocks & Forms
hu: Blokkok és űrlapok
