Translation Interface (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ
