Translation Interface (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Views
it: Viste

en: Add
it: Aggiungi

en: Component
it: Componente

en: Translation
it: Traduzione

en: Blocks
it: Blocchi

en: Menus
it: Menù

en: Edit basic information
it: Modifica informazioni di base
