Translation Interface (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: Component
ja: コンポーネント

en: Translation
ja: 翻訳

en: Blocks
ja: ブロック

en: Menus
ja: メニュー

en: manage translations
ja: 翻訳を管理

en: Edit basic information
ja: 基本情報の編集
