Translation Interface (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu
