Translation Interface (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер
