Translation Interface (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Component
lt: Komponentas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją
