Translation Interface (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Component
lv: Komponents

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes
