Translation Interface (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Menus
mr: मेनूज
