Translation Interface (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
