Translation Interface (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु
