Translation Interface (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
