Translation Interface (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: Translation
oc: Traduccion

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Edit basic information
oc: Editar las informacions de basa
