Translation Interface (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: Component
pl: Komponent

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Edit basic information
pl: Edytuj podstawowe dane pola
