Translation Interface (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Translation
ps: ژباړه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ
