Translation Interface (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Add
sl: Dodaj

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji
