Translation Interface (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Menus
ta: பட்டிகள்
