Translation Interface (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Add
te: చేర్చు

en: Translation
te: అనువాదం

en: Translation Overview
te: అనువాద సంగ్రహం
