Translation Interface (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: Component
tr: Bileşen

en: Translation
tr: Çeviri

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Menus
tr: Menüler
