Translation Interface (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Add
vi: Thêm

en: Component
vi: Thành phần

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Blocks
vi: Khối

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Edit basic information
vi: Sửa thông tin cơ bản
