Translation Interface (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Views
de: Ansichten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Component
de: Komponente

en: Translation
de: Übersetzung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Menus
de: Menüs

en: Translation Overview
de: Übersetzungsübersicht

en: Site Settings
de: Seiteneinstellungen

en: Edit basic information
de: Basisinformation bearbeiten
