Translation Interface (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Component
eo: Komponanto

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj
