Translation Interface (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Views
es: Vistas

en: Add
es: Agregar

en: Component
es: Componente

en: Menu Items
es: Elementos de menú

en: Translation
es: Traducción

en: Blocks
es: Bloques

en: Menus
es: Menús

en: Translation Overview
es: Resumen de la traducción

en: Edit basic information
es: Editar información básica
