Translation Interface (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Add
hr: Dodaj

en: Component
hr: Komponenta

en: Translation
hr: Prijevod

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici
