Translation Interface (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Views
id: View

en: Add
id: Tambah

en: Component
id: Komponen

en: Translation
id: Terjemahan

en: Blocks
id: Blok

en: Menus
id: Menu
