Translation Interface (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: Component
is: Íhlutur

en: Translation
is: Þýðing

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir
