Translation Interface (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Add
ka: დამატება

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Blocks
ka: ბლოკები
