Translation Interface (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
