Translation Interface (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Add
pt: Adicionar

en: Component
pt: Componente

en: Translation
pt: Tradução

en: Blocks
pt: Blocos

en: Edit basic information
pt: Editar informações básicas
