Translation Interface (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: Component
ro: Componentă

en: Translation
ro: Traducere

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri

en: Edit basic information
ro: Editare informaţii de bază
