Translation Interface (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: Component
ru: Компонент

en: Translation
ru: Перевод

en: Blocks
ru: Блоки

en: Menus
ru: Меню

en: manage translations
ru: управлять переводами

en: Edit basic information
ru: Изменить основную информацию
