Translation Interface (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Component
sk: Komponent

en: Menu Items
sk: Položky menu

en: Translation
sk: Preklad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Edit basic information
sk: Upraviť základné informácie
