Translation Interface (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู
