Translation Interface (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: Component
uk: Компонент

en: Menu Items
uk: Пункти меню

en: Translation
uk: Переклад

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: manage translations
uk: управляти перекладами

en: Edit basic information
uk: Редагування основної інформації

en: Translate Interface
uk: Перекласти інтерфейс
