Translation Interface (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: Component
ur: جزو

en: Blocks
ur: بلاکس
