Translation Management (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Напред

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Откажи

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Промени

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Преглед

en: mail
bg: поща

en: add
bg: добави

en: All
bg: Всички

en: Configuration saved.
bg: Конфигурацията беше записана.

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Code
bg: Код

en: String
bg: Стринг

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: published
bg: публикувано

en: Languages
bg: Езици

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
bg: %name-from изпрати имейл относно %category.

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: not published
bg: непубликувано

en: not sticky
bg: Незакрепена

en: sticky
bg: Закрепена

en: not promoted
bg: непромотирано

en: promoted
bg: промотирано

en: Not translated
bg: Непреведено

en: English name
bg: Име на английски

en: Native name
bg: Име (на собств. език)

en: Translated
bg: Преведено

en: Save content type
bg: Съхрани типа съдържание

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: All languages
bg: Всички езици

en: Add language
bg: Добави език

en: Multilingual support
bg: Могоезична поддръжка

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Text group
bg: Текстова група

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието
