Translation Management (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image !current of !total
ca: Imatge !current de !total

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Node type
ca: Tipus de node

en: mail
ca: correu

en: add
ca: afegir

en: All
ca: Tot

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Code
ca: Codi

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: String
ca: Cadena

en: Close
ca: Tanca

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: published
ca: publicat

en: Languages
ca: Llengües

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
ca: %name-form ha enviat un correu electrònic referent a %category.

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Failed
ca: Fallat

en: Unpublished
ca: No publicat

en: not published
ca: no publicat

en: not sticky
ca: no estàtic

en: sticky
ca: estàtic

en: not promoted
ca: no promocionat

en: promoted
ca: promocionat

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: English name
ca: Nom en anglès

en: Native name
ca: Nom natiu

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation status
ca: Estat de la traducció

en: Translation in progress
ca: Traducció en progrés

en: Save content type
ca: Desa el tipus de contingut

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: Any
ca: Qualsevol

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Translator
ca: Traductor

en: In progress
ca: En procés

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Save translation
ca: Desa la traducció

en: Add language
ca: Afegeix una llengua

en: Multilingual support
ca: Suport multilingüe

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Text group
ca: Grup de text

en: Content translation
ca: Traducció del contingut

en: In queue
ca: A la cua
